| Gewicht | 0.023 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 10.00mm |
| Lengte | 41.00mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 14.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564121615 |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 28.00g |
| Verpakking Breedte | 27,00mm |