| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564221100 |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 94,00mm |
| Lengte verpakking | 152,00mm |
| Gewicht verpakking | 538.00g |
| Verpakking Breedte | 142,00mm |
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.0:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.2 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | BR9-11631-00 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | JE-ZS9700 |
| Piston Pin Part # | JE-708-2050-16-93C |
| Circlip Part # | JE-708-050-MW |