| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564219671 |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 153,00mm |
| Gewicht verpakking | 362.00g |
| Verpakking Breedte | 143,00mm |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.75 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.70mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-46K00-0F0 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | JE-JC3501-3031 |
| Piston Pin Part # | JE-630-1500-14-93C |
| Circlip Part # | JE-630-050-MW |