
€468.25
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217486 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 3.498in |
| Boring - Werkelijk | 3.503in |
| Boring - Overmaat | 0.005in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 20.10mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| Remark | 883 to 1200cc conversion kit ! |
| Remark 2 | Fits 1.00 mm. oversize valves ! |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | JE-J140F1-3503 |
| Piston Pin Part # | JE-791-2500-14-51C |
| Circlip Part # | JE-787-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |