
€355.28
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| OEM-referentienummer | 13001-0856 |
| GTIN | 00193564563866 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | JE |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 12.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| Piston Ring Part # | JE-7800MC |
| Piston Pin Part # | JE-630-1500-14-9DC |
| Circlip Part # | JE-630-050-MW |