| Gewicht | 0.271 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -5.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513110 |
| Beroerte | 81.40mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564402684 |