| Gewicht | 8.1 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 60.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 52.00mm |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000099 |
| Hoogte verpakking | 198,00mm |
| Lengte verpakking | 602,00mm |
| Gewicht verpakking | 9398.00g |
| Verpakking Breedte | 236,00mm |