| Gewicht | 16.5 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 57.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 45.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000062 |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 747,00mm |
| Gewicht verpakking | 19228.00g |
| Verpakking Breedte | 366,00mm |