| Gewicht | 0.406 kg |
|---|---|
| Grote boring | 45.11mm |
| Groot-eind breedte | 21.70mm |
| Lengte | 129.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| Remark | Cylinders may require machining for proper rod clearance (usually left side where the oil duct is) |