| Gewicht | 0.435 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.66mm |
| Groot-eind breedte | 23.91mm |
| Lengte | 137.75mm |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000830 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2366.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |