| Poids | 0.406 kg |
|---|---|
| Alésage du gros bout | 45.11mm |
| Largeur de l'extrémité | 21.70mm |
| Longueur | 129.00mm |
| Diamètre de l'axe du piston | 18.00mm |
| Série | Standard |
| Forme | I-Beam |
| Marque | ZRP |
| Remark | Cylinders may require machining for proper rod clearance (usually left side where the oil duct is) |