| Gewicht | 0.488 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.64mm |
| Groot-eind breedte | 20.88mm |
| Bout | 3/8" |
| Lengte | 145.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000837 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 3550.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |