| Gewicht | 0.575 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.04mm |
| Groot-eind breedte | 21.84mm |
| Lengte | 155.86mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000833 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2898.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |