| Gewicht | 383 kg |
|---|---|
| Grote boring | 43.00mm |
| Groot-eind breedte | 19.55mm |
| Lengte | 137.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000831 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 1642.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |