
€943.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | -20.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9600XX |
| Lengte stang | 158.00mm |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | Wiseco |