
€943.81
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 96.00mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Compression Height | 30.60mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.6:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.10mm |
| Dome Volume | -20.2cc |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | 9600XX |
| Rod Length | 158.00mm |
| Stroke | 86.00mm |
| Brand | Wiseco |