
€879.15
| Gewicht | 0.394 kg |
|---|---|
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 112,00mm |
| Lengte verpakking | 353,00mm |
| Gewicht verpakking | 3314.00g |
| Verpakking Breedte | 220,00mm |
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Volume koepel | -5.6cc |
| Beroerte | 86.00mm |
| Lengte stang | 158.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | W9600XX |
| Merk | Wiseco |