
€879.15
| Weight | 0.394 kg |
|---|---|
| Build Type | Build on Demand |
| Package Height | 112,00mm |
| Package Length | 353,00mm |
| Package Weight | 3314.00g |
| Package Width | 220,00mm |
| Bore - Actual | 96.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.5:1 |
| Compression Height | 30.50mm |
| Dome Volume | -5.6cc |
| Stroke | 86.00mm |
| Rod Length | 158.00mm |
| Bore - Oversize | Std. |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | W9600XX |
| Brand | Wiseco |