| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 67.75-69.25mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564119131 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 239,00mm |
| Gewicht verpakking | 154.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |