| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 67.75-69.25mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Top End |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564119131 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 12,00mm |
| Package Length | 239,00mm |
| Package Weight | 154.00g |
| Package Width | 152,00mm |