| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 83.00-84.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564112248 |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 192,00mm |
| Gewicht verpakking | 108.00g |
| Verpakking Breedte | 189,00mm |