| Gewicht | 0.283 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.38mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.52-mm |
| Volume koepel | -26.2cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8250XX |
| Rok Coating | Moly |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564173140 |