| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.20mm |
| GTIN | 00193564180346 |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |