| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 86.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede type | IUM |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Top Type | CUR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564227904 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 46,00mm |
| Lengte verpakking | 119,00mm |
| Gewicht verpakking | 128.00g |
| Verpakking Breedte | 115,00mm |