| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 92.20mm |
| GTIN | 00193564180346 |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50mm |
| Ring Kit - Second Type | IPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50mm |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
| Brand | Wiseco |