| Gewicht | 0.104 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 16.00mm |
| Lengte | 70.00mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 23.0640mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564122018 |
| Afbeelding Info | These images are representative |