| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 16.00mm |
| Length | 70.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 23.0640mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564122018 |
| Image Info | These images are representative |