| Gewicht | 0.115 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 10.57mm |
| Lengte | 50.80mm |
| Type materiaal | Tool Steel |
| Buitendiameter | 220000mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102218 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 60,00mm |
| Gewicht verpakking | 128.00g |
| Verpakking Breedte | 22,00mm |