| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 10.57mm |
| Length | 50.80mm |
| Material Type | Tool Steel |
| Outside Diameter | 220000mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102218 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 27,00mm |
| Package Length | 60,00mm |
| Package Weight | 128.00g |
| Package Width | 22,00mm |