| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 12.16mm |
| Lengte | 47.50mm |
| Type materiaal | Tool Steel |
| Buitendiameter | 20.0000mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564122643 |
| Afbeelding Info | These images are representative |