| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 12.16mm |
| Length | 47.50mm |
| Material Type | Tool Steel |
| Outside Diameter | 20.0000mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122643 |
| Image Info | These images are representative |