| Gewicht | 0.048 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 12.00mm |
| Lengte | 49.50mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 18.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564121806 |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 27,00mm |
| Gewicht verpakking | 54.00g |
| Verpakking Breedte | 80,00mm |