| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 12.00mm |
| Length | 49.50mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 18.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121806 |
| Package Height | 27,00mm |
| Package Length | 27,00mm |
| Package Weight | 54.00g |
| Package Width | 80,00mm |