| Gewicht | 0.088 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 10.00mm |
| Lengte | 70.50mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 17.4600mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564122100 |
| Afbeelding Info | These images are representative |