| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 10.00mm |
| Length | 70.50mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 17.4600mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564122100 |
| Image Info | These images are representative |