| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 9.00mm |
| Length | 48.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 14.00mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121653 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 26,00mm |
| Package Length | 79,00mm |
| Package Weight | 34.00g |
| Package Width | 26,00mm |