| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 92.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139986 |
| Piston Size | 91.92mm |
| Total Height | 42.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Boss Space In | 20.70mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 5BE-11631-01-A0 |
| Piston Ring Part # | W3622XR |
| Piston Pin Part # | WS560 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |