| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564133434 |
| Piston Size | 46.95mm |
| Total Height | 53.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 12.00mm |
| Compressie Hoogte | 21.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 9.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 9.50mm |
| Boss Space In | 15.40mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 22W-11631-01-94 |
| Piston Ring Part # | W1850CD |
| Piston Pin Part # | WS538 |
| Circlip Part # | WCW12 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Type gebouw | Build on Demand |