| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Piston Size | 76.97mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Total Height | 33.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 12.00mm |
| Boss Space In | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 1SM-11631-10 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564463500 |
| Piston Ring Part # | W7700YC |
| Piston Pin Part # | WS677 |
| Circlip Part # | WW6883 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |