| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125156 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Total Height | 48.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.90mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 29U-11631-00-Y0 |
| Piston Ring Part # | W2795XC |
| Piston Pin Part # | WS259 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |