| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 87.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140463 |
| Total Height | 68.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 19.30mm |
| Boss Space In | 27.80mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 583-11631-02-95 |
| Piston Ring Part # | W3504XC |
| Piston Pin Part # | WS553 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Type gebouw | Build on Demand |