| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 55.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 54.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140371 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 41.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 12.50mm |
| Boss Space In | 24.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 1B2-E1631-00-A0 |
| Piston Ring Part # | W2165XE |
| Piston Pin Part # | WS571 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |