| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 535cc |
| Beroerte | 64.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564145062 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |