| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 75.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142825 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.8 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.20mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 2GH-11631-00-00 |
| Piston Ring Part # | W3012XG |
| Piston Pin Part # | WS560 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |