| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564133380 |
| Piston Size | 65.95mm |
| Total Height | 66.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 15.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 15.50mm |
| Boss Space In | 23.50mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 2N5-11631-00-96 |
| Piston Ring Part # | W2598CD |
| Piston Pin Part # | WS259 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |