| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 90.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143686 |
| Piston Size | 89.92mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.3 |
| Total Height | 45.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.00mm |
| Boss Space In | 26.70mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | T1121015 |
| Piston Ring Part # | W35433XR |
| Piston Pin Part # | WS660 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |