| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 2.707in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Boring - Standaard | 2.677in |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 3 |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564129901 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |