
€943.81
| Gewicht | 0.231 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.75-mm |
| Volume koepel | -8.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7500XX |
| Merk | Wiseco |