| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1109cc |
| Beroerte | 58.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142801 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.52g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |