| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 73.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143556 |
| Piston Size | 73.35mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 38.10mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| OEM-referentienummer | 12111-21H00-0F0 |
| Piston Ring Part # | Use OEM rings ! |
| Piston Pin Part # | WS571 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |